Výborný krémKrém
Výborný krém, velmi dobře hydratuje a vyživuje pleť. Používám ho ráno i večer. Je poměrně hutný, ale mám suchou pleť, takže mi vyhovuje naprosto dokonale. Možná ho v létě budu používat Číst více
Skvěle spf!Tak tohle spf jsem si zamilovala! Konzistenci má tekutou, lehkou. Krásně se nanáší, okamžitě se vstřebá, nezanechává bílý film. Je lehký, na pleti není vůbec cítit. Obličej se pod ním nepotíČíst více
Super🌸Mamince se krém na léto moc líbil🤍
Má lehkou a jemnou texturu, díky které se snadno roztírá po pokožce a spotřebovává se velmi úsporně. Rychle se vstřebává, nezanechává lepkavý ani mastný lČíst více
Příjemný krém Nejprve jsem z tohoto produktu byla nadšená, mám mastnější pleť se sklonem k akné, ale po čase mám pocit pnutí na pokožce. Je super na den pod make-up ale na noc moje pleť potřebuje výživnějČíst více
Citlivá pleť Krém není špatný, ale ne úplně pro citlivou pleť, po aplikaci mě zčervená obličej, hydratace je dobrá, pleť se hodně leskne a bohužel se zvýrazní nedokonalosti pleťí, ale v průběhu dne je plČíst více
Citlivá/suchá pleť se sklonem k akné První korejské polštářky pod oči, které jsem vyzkoušela a rozhodně koupím znovu! Díky žebrovaném povrchu nekloužou dolů, nepálí a nedráždí. Skladuji je v lednici, takže polštářky pěkně chladČíst více
Ideální pro citlivou a aknozní pleť Sérum je skvělé pro citlivou pleť se sklony k akné. Používám 1x týdně dohromady s kyselinou salyciovou od stejné značky a druhý den mám vždy pleť lepší. Pomáhá dobře na uzavřené komedony
Doporučuji Polštářky jsou hodně vlhké, nasaklé tekutinou, na obličeji nedráždí i přesto, že mám citlivou pleť, aplikuji na pigmentované skvrny, sice na efekt je zatím brzo, ale produkt je dobře tolerovČíst více
Kyselina azelainová Používám sérum už 3. týden. Naprosto úžasný, začínala jsem postupně s 3x týdně, teď používám každý den večer.
Krásně funguje s pupínky a postacne. Tekutý jako voda, rychle se vstřebává
VkláČíst více
Opravdu skvělá věcNekoupila jsem si ho tady, ale chci napsat recenzi - růžový krém/gel, s dobře cítitelnými mikrojehličkami. Jaký je to fajn, akné mi zmizelo, po neděli, a to jsem si ho koupila v Dubaji, kde Číst více
Kdo má akné, ať sem přijde?Tyto masky si objednávám už podruhé, opravdu fungují, výborně bojují s vyrážkami a povadlou pletí. Takže večer retinoidy, a ráno tuto masku a je skvělé si ji udělat pod sérum s vitamínem C nČíst více
Výborný krémKrém
Výborný krém, velmi dobře hydratuje a vyživuje pleť. Používám ho ráno i večer. Je poměrně hutný, ale mám suchou pleť, takže mi vyhovuje naprosto dokonale. Možná ho v létě budu používat Číst více
Skvěle spf!Tak tohle spf jsem si zamilovala! Konzistenci má tekutou, lehkou. Krásně se nanáší, okamžitě se vstřebá, nezanechává bílý film. Je lehký, na pleti není vůbec cítit. Obličej se pod ním nepotíČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky