Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.






Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 17
Miluji balíčky od ksisters. Zboží je doručeno expresně rychle v nádherném balení. Plný dárků a překavpení. Objednávala jsem různé hydrogelové polštářky pod oči. Používám je denně, vždy ráno. Skladuji je v chladničce. Po aplikaci příjemně chladí a pokožku kolem očí krásně hydratují. Neumím si představit ranní rutinu bez těchto náplastí.
Bohužel jsem zklamaná :( sérum je na náplasti až moc silné a výsledkem jsou opravdu kluzké a na pleti pořádně nedrží. Hydratace je prostě můááá, není to špatné, ale ani dobré. Taky to nic nedělá s tmavými kruhy pod očima a emulze se prostě nevstřebává do pleti a zanechává po sobě drobné olupující se částice. Musím ji smýt, když chci nanést další vrstvu své péče o pleť, což je samozřejmě opravdu otravné a celé používání tohoto produktu je zbytečné.
Tyto hydrogelové náplasti jsou mou osobní jedničkou v boji proti tmavým kruhům pod očima. Dobře přilnou k pleti, nekloužou a jsou bohatě nasycené sérem. Po použití vypadá oční okolí rozjasněnější, svěžejší a hydratovanější. Kombinace peptidů a kyseliny hyaluronové poskytuje pečující a vizuálně vylepšující efekt. Skvělý SOS prostředek před důležitými událostmi nebo po náročných dnech.
Oční náplasti od Medi-Peel se mi moc líbily. Na pleti působí velmi hydratačně a zklidňují a oblast pod očima po jejich použití vypadá svěžeji a hydratovaněji. Všimla jsem si však, že na pleti zanechávají drobná vlákna podobná žmolkům od esence, což ztěžovalo nanášení korektoru hned po líčení. Před líčením jsem si musela umýt obličej, jinak textura neležela hladce. Celkově fungují dobře na hydrataci a péči, ale nejsou to nejlepší volba, pokud se potřebujete ihned po jejich použití nalíčit.
Náplasti této firmy se mi moc líbí, z nějakého důvodu s nimi vidím nejlepší výsledky. Je mi 34 let, moje pleť už není stejná jako ve dvaceti, ale díky korejské kosmetice si dokážu udržet dobrý výsledek. Mám drobné vrásky pod očima, které jsou díky náplastem zcela vyhlazené.
Hydrogelové náplasti používám trošku více než 1 týdne, a musím říct, že jsem s nimi spokojená. Jsou dobře nasáklé (možná až příliš – někdy mi sérum teče po tváři), a dobře hydratují oční okolí, které je pak glowy. Zatím dávám pouze 4 hvězdičky, jelikož stále čekám wow efekt. Nedoporučuji pod make up.
S polštářky jsem spokojená, jsou dostatečně vlhké, neštípou na pleti a hezky drží, neposouvají se, můžu jen doporučit
Mnoho vzorků produktů, které jsem dostala jako dárky, bylo velmi pozitivních. Krásně voní, dobře přilne a příjemně chladí. Tohle je zatím nejlepší oční krém, jaký jsem použila.
Toto je moje první korejská kosmetika a zamilovala jsem se na první pohled. Náplasti perfektně stahují a hydratují pokožku pod očima, také mám pocit, že je rozjasněná a otoky mizí. Používám ho každé ráno s ranní kávou, před nanášením make-upu a nedokážu si bez něj představit začít svůj den. doporučuji!
Nechávám na pleti alespoň 30 minut, oční okolí je poté více vyhlazené, ale výraznější změny nepociťuji. Zhruba od poloviny začne sérum mírně houstnout a je lepší ho z masky trochu otřít. Co však spatřuju jako extrémní mínus je to, že po sundání masek, zbylé sérum na pleti žmolkuje, takže náplasti nelze použít před nějakou událostí, protože make-up, pak vypadá hrozně. Musím je používat pouze večer.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.