Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 45
Velmi příjemné a jemné pleťové tonikum. Doporučuji ho použít před čištěním a tonizací pleti a následně před použitím kosmetiky s retinolem.
Doporučuji vyzkoušet, konečně jsem objevila toner po kterém mám pocit řádné hydratace. Pleť pěkně vyživuje a zanechává jemnou na dotek. Pleť mám citlivou a rychle se mi ucpávají póry. U tohoto toneru žádný problém nemám a to jsem jich už zkusila několik. Konzistenci má mléčnou jemně lepivu.
Lepší toner se mi pod ruce ještě nedostal. Pleť krásně hloubkově vyživuje a rozjasní. Po 2 měsících užívání ráno i večer můžu jen doporučit. Moje pleť je velmi citlivá a rychle se mi ucpávají póry. Tento toner na tváři ani necítím, ale výsledky vidím. Má lehoučkou konzistenci.
Ve dnech „zneužívání“ – vysoké koncentrace retinalu, kyseliny salicylové, kyseliny azelaové, 10% niacinamidu a ráno thiamidolu v alkoholu – by se dalo předpokládat, že pleťová voda bude perfektní. Nebyla. Vysušovala a způsobovala drobnou vyrážku. V klidných obdobích však pod krémem Purito s panthenolem fungovala skvěle. Působí jako olejová voda, není příliš hustá, poskytuje málo hydratace, ale je více výživná. Pokud nanesete několik vrstev, můžete ji vynechat s krémem. Lidé s mastnou a citlivou pletí by se jí měli vyhnout.
Tohle je ten nejuniverzálnější produkt, který by měl mít každý. Konzistence je mezi mléčným a vodnatým tonikem, vůně je neutrální. Dokonale obnovuje kožní bariéru, vyživuje. V několika vrstvách ho můžete použít jako jediný produkt ve vaší rutině. Vřele doporučuji! Tohle je už moje 7. kelímek ❤️
Vodovitá konzistence, bez zápachu. Příjemně hydratuje pleť a perfektně ji regeneruje! Používám lokální retinoidy, takže je to pro mě velmi důležité. Určitě si to zopakuji!
Tohle tonikum je dvousložkové, po promíchání je mléčné, je řidší, ale moc příjemné a skvěle hydratační. Rozhodně doporučuji.
Toto tonikum mi doporučila dermatoložka jako součást mé denní péče o citlivou a dehydratovanou pleť a musím přiznat, že to byla velká šance. Pravidelné používání mi pomohlo zklidnit pleť (mám rosaceu), zmírnit napětí a zlepšit její celkový stav.
Pokud hledáte nejlepší tonikum, které je vhodné pro velmi mastnou pleť, ale zároveň ji nezamastí, lepší nenajdete. A vím, o čem mluvím, protože jsem vyzkoušela milion toniků.
Mám suchou pleť, na retinolu, 37 litrů. Letos jsem vyzkoušela spoustu tonerů (Anua, Numbuzin, TO, Csorx atd.). Tento je na prvním místě! Je perfektní – po smíchání má konzistenci kávového mléka a funguje skvěle – jako výživná esence, ale přitom lehčí. Okamžitě hydratuje a vyhlazuje, natolik, že nemám potřebu hned nanášet sérum – uklidňující účinek vydrží dlouho. A ta vůně – pro mě je nádherná, jako čerstvý černý čaj se sladkou notou. Mňam. Díky němu jsem ve své péči o pleť důslednější, protože ho prostě miluji :) Jediná nevýhoda – ve srovnání s jinými tonery není moc dlouhotrvající. Ale to mu odpouštím!
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.