Sérum Zakoupila jsem toto sérum poprvé a teda musím říci, za mě vážně pecka👌pleť je nádherně šťavnatá, výborná hydratace, na celkové výsledky musím nějaký čas počkat, ale první dojem výborný. Na Číst více
tonerAPLB toner - od této pro mě neznámé značky - jsem si koupila ze zvědavosti, hledala jsem mléčný toner, který by mi neseděl na pleti. A povedlo se, je lehounký, krásně se vpije do pleti a nezČíst více
Dobré sérumSérum doporučuji, má lehkou konzistenci a dobře vše vstřebává. Osobně jsem si nevšimla žádných velkých změn, ale nevadilo by mi si koupit znovu.