Okurková maskaMaska je tenká, příjemné sedí na obličeji. Krásné voní po okurkach. Dobre hydratuje, moje plet po ní byla pěkné zklidnena a sjednocena. Dostala jsem ji jako dárek k nákupu, ale určitě ji kouČíst více
Sérum Tony MolyGelové sérum, které rychle vstřebalo, mělo hustší konzistenci. Mám smíšenou pleť, používala jsem v zimě a na začátku jara. Nenápadná parfemace. Skvělé je, že má 50ml, ale kapátko nebylo moc Číst více
Jemný skvělý tonerTento toner je velmi příjemný. Jeho vůně je velmi jemná a příjemná. Mám velmi suchou pleť a poměrně i citlivou. Opravdu mi vyhovuje. Ráda ho používám a díky jeho benefitům si jej určitě kouČíst více
čerstvost, která je vždy přítomnato je neuvěřitelná pomůcka na léto. jemné stříkání dodává svěžest, vůni a zároveň péči. pokud potřebujete osvěžit obličej v horku a dopřát mu porci péče – tento nástroj bude nejlepší!
Okurková maskaMaska je tenká, příjemné sedí na obličeji. Krásné voní po okurkach. Dobre hydratuje, moje plet po ní byla pěkné zklidnena a sjednocena. Dostala jsem ji jako dárek k nákupu, ale určitě ji kouČíst více