axis yTohle sérum mě fakt baví. Hledal jsem něco na fleky po akné a tohle po pár týdnech fakt zabralo – ty tmavší místa jsou viditelně světlejší. Nejvíc mi vyhovuje ta textura, je to takovej lehkeČíst více
Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
očekávala jsem vícOčekávala jsem od této slavné mlhy více ale jediné co dodá tak rychlý glow efekt ale nepřijde mi že by bojovala s problematickou pletí jako třeba 345 cream ale overall mlhu používám ráno podČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Super🌸Mamince se krém na léto moc líbil🤍
Má lehkou a jemnou texturu, díky které se snadno roztírá po pokožce a spotřebovává se velmi úsporně. Rychle se vstřebává, nezanechává lepkavý ani mastný lČíst více
Spokojenost 100%Hledala jsem "přírodnější" kosmetiku, mám zralou, smíšenou pleť se sklonem k občasnému akné... Krém se krásně vstřebává, nelepí, nezanechává hutný pocit na pokožce, je lehký... Pleť je po něČíst více
Citlivá/suchá pleť se sklonem k akné První korejské polštářky pod oči, které jsem vyzkoušela a rozhodně koupím znovu! Díky žebrovaném povrchu nekloužou dolů, nepálí a nedráždí. Skladuji je v lednici, takže polštářky pěkně chladČíst více
Skvělý noční krém Používám tento krém už téměř 2 týdny a jsem spokojená na 100 %. Stačí opravdu malé množství, aby krásně hydratoval pleť. Lehce se nanáší, rychle se vstřebává a zanechává příjemný pocit na poČíst více
SPFSkvělé SPF - hutnější ale dobře se roztírá i vstřebává, nezanechává žádné bílé stopy, nežmolkuje. Má příjemnou vůni. Používám hlavně na krk a dekolt, jelikož je to mastnější a hutnější krém.Číst více
Doporučuji ho pro mastnou pleť.Zatím nejlepší opalovací krém na mastnou pleť. Snadno se vstřebává a nemá mastný lesk, je matný. Jiné opalovací krémy mě sice můžou pálit, ale s tímto jsem nikdy neměla problém.
axis yTohle sérum mě fakt baví. Hledal jsem něco na fleky po akné a tohle po pár týdnech fakt zabralo – ty tmavší místa jsou viditelně světlejší. Nejvíc mi vyhovuje ta textura, je to takovej lehkeČíst více
Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky