Moc příjemnéUchovávala jsem v lednici, po ránu bylo moc osvěžující dát si náplasti pod oči. Určitě bych koupila znovu, ale spíš jen příležitostně, je to drahá záležitost.
Moc příjemnéUchovávala jsem v lednici, po ránu bylo moc osvěžující dát si náplasti pod oči. Určitě bych koupila znovu, ale spíš jen příležitostně, je to drahá záležitost.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky