Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 25
Tento pleťový olej je úžasný! Skvěle odstraňuje make-up a každodenní nečistoty a nezanechává mastný pocit! Koupě byla dobrá volba! Stojí za to!
Tenhle čisticí olej zbožňuju! Velmi snadno odstraňuje veškerý make-up i opalovací krém. Zanechává mou pleť neuvěřitelně jemnou, čistou a hydratovanou, bez toho mastného pocitu. Vidím obrovský rozdíl v textuře svého obličeje. Moc děkuji, Ksisters!
Nejdřív jsem dostala jen malý vzorek, ale jakmile jsem ho vyzkoušela, objednala jsem si ten velký! Čistí opravdu dobře, byla to dobrá volba!
Vynikající čisticí olej. Velmi účinně odstraňuje make-up. V kombinaci s čisticím gelem od stejné značky tvoří skvělou kombinaci.
Дуже економна у використанні, баночки вистачає на рік і більше при регулярному використанні . Купую вже двічі і використовую для змивання макіяжу та спф. Немає відчуття стягнутого обличчя та сухості. 🫶🏼
Mám smíšenou pleť a tento olej mě naprosto ohromil 😍 Odličuje velmi dobře – snadno rozpouští i voděodolnou řasenku a SPF a neštípe mě v očích ani nezanechává mastný film. Po použití je moje pleť jemná, hladká a opravdu čistá, ale bez pocitu pnutí. Také jsem si všimla, že se mi v T-zóně objevuje méně černých teček a kožní maz se zdá být lépe pod kontrolou. Zároveň suché oblasti mého obličeje nejsou příliš suché, ale příjemně hydratované. Konzistence je lehká, snadno se emulguje a rychle se smývá. Zanechává mou pleť svěží a zdravou ✨ Je perfektní pro smíšenou pleť – čistí, aniž by narušil rovnováhu mé pleti. Určitě si ho koupím znovu 💛
Olej má tekutější složení, než se očekávalo, ale perfektně odstraňuje make-up, opalovací krém a veškeré zbytky make-upu. Jsem nesmírně ohromena službami Xisters! Celý proces od registrace až po obdržení produktu je na výjimečné úrovni! Jsem opravdu ohromena!
Cítala jsem hodně pozitivních ohlasů, ale já z toho zůstala naprosto zklamaná. Co se týče voně, neskutečně mi to vadí.. oči pořádně neodličí a nelíbí se mi ani konzitence.. kdyby to nestalo tolik peněz už je to dávno v kosi.. čím dřív to vypotřebuji a více nekoupím.
Má lehkou konzistenci, která se po kontaktu s vodou okamžitě promění v jemnou pěnu. Není mastný a velmi snadno se smývá. Neštípe v očích. Navíc je balen v krásné a stylové lahvičce :)
Jak jsem uvedla v názvu, je to nejlepší čisticí olej, jaký jsem zatím vyzkoušela (zatím jsem jich vyzkoušela asi 4-5). Jsem s ním nadšená. Účinně odstraňuje make-up (dokonce i voděodolnou řasenku). Nedráždí mou pleť, naopak ji zklidňuje. Stojí za každou korunu. Vřele ho doporučuji.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.