Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 68
Odkaz na mé video na TikToku, které jsem natočil/a✨ https://vm.tiktok.com/ZNR3dovKW/
Textura gelová, vhodná na léto i pro mastnější pleť, podobná 345 krému od Dr.Althea ale není tak dobrý. Mně po něm vznikají podkozné vyrážky ale každému sedne něco jiného 😊
Velice příjemná gelová textura, snadno se nanáší, rychle se vstřebává. Doporučuji 😉
10/10 pro smíšenou/mastnější a dehydrovanou pleť, umožňuje nanášet ve vrstvách, pokud potřebujete více hydratace, a vstřebává se během několika minut, a to i po 3. balení. PŘESTAŇTE HO PRODÁVAT H0
Velmi lehký krém, který hydratuje pokožku a je jemný, nezanechává mastný film, doporučuji
Dovolte mi začít tím, že mám smíšenou pleť, která má sklony k černým tečkám. Tento krém jsem si koupila už sedmkrát a je nejlepší: lehký, rychle se vstřebává, neucpává póry, nejlepší. Vřele ho doporučuji.
Krém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Krém doporučuji. Pleť vůbec nemastí, mě příjemnou gelovou texturu a příjemně i chladí. Neucpává póry a nezpůsobuje žádné close comedones. Ale pro lidi se sušší pletí může být méně hydratační.
Koupila jsem na základě recenzí a doporučení. Zralá, smíšená pleť, černé tečky... bohužel, na T-zóně působí těžce až lepivě. Mnohem lépe mi sedl Bamboo od Purita. Ale ještě tomu dám šanci, zatím používám spíše na tváře.
Krém je príjemný, dobre hydratuje, ale zároveň vôbec nie je príliš mastný a rýchlo sa vstrebáva. Pleť neirituje, naopak pôsobí skôr ukľudňujúco. Nepozorujem, že by som sa po ňom vyhadzovala.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.