Superskvělé nekomedonní spf-ko. Hezky hydratuje, je to takový nelepivý gelík, rozetre se do "dewy" finishe, kdo radši matný musí zapudrovat :)
dobrý i pod makeup
TOP produktPomohl mi s černými kruhy pod očima, začínala jsem aplikovat 2x v týdnu a postupně se dopracovala na každý den večer. Nelepí a vstřebá se. Bála jsem se reakce očního okolí, ale všechno v pořČíst více
Skvělý noční krém Používám tento krém už téměř 2 týdny a jsem spokojená na 100 %. Stačí opravdu malé množství, aby krásně hydratoval pleť. Lehce se nanáší, rychle se vstřebává a zanechává příjemný pocit na poČíst více
Kdo má akné, ať sem přijde?Tyto masky si objednávám už podruhé, opravdu fungují, výborně bojují s vyrážkami a povadlou pletí. Takže večer retinoidy, a ráno tuto masku a je skvělé si ji udělat pod sérum s vitamínem C nČíst více
I love it so much! 💖Velmi pohodlná cestovní sada a také skvělá příležitost, jak se seznámit se značkou a vybrat si to, co vám vyhovuje. Tato řada je ideální pro problematickou a mastnou pleť, jsem moc spokojenáČíst více
Nejlepší ze všech hliněných masekPři nanášení na obličej je velmi příjemná, cítila jsem mírný chladivý efekt. Snadno se oplachuje a zanechává příjemný pocit čistoty a póry vypadají mnohem čistší. Maska mi pleť příliš nevysuČíst více
SadaMám doma celou sadu a jsem velmi spokojená. Příjemná vůně, rychle se vsakující. Pomáhá rychle hojit akné a celkově jsem měla pocit lepší pleti. Určitě si koupím znovu ve větším balení.
Viditelné výsledky Tento toner používám skoro každý večer a vnímám rozhodně zlepšení stavu pleti. Dobře vyčistí a bojuje proti nedokonalostmi, navíc mám pocit, že i přispěl k rychlejšímu vyléčení pozůstatku zaČíst více
Perfektní :)Tahle maska je naprosto úžasná! Nedávno se mi zhoršila plet, měla jsem znovu docela akné (takové ty bolestivé větší bouličky), masku jsem na noc použila a ráno bouličky už nebyly vůbec boleČíst více
Velmi spokojená, doporučujiSérum používám večer na moji pleť. Sérum má příjemnou vůni, dobře se roztírá a pomáhá mé pleti s většími póry. Pleť vypadá po používání lépe a hydratovaně 🥰❤️
Lepší než růžová Madagascar CentellaKrásně lehké, hodně tekuté, snadno a rychle se vstřebává, nevysušuje a funguje mi mnohem lépe, než růžová Madagascar Centella
Superskvělé nekomedonní spf-ko. Hezky hydratuje, je to takový nelepivý gelík, rozetre se do "dewy" finishe, kdo radši matný musí zapudrovat :)
dobrý i pod makeup
TOP produktPomohl mi s černými kruhy pod očima, začínala jsem aplikovat 2x v týdnu a postupně se dopracovala na každý den večer. Nelepí a vstřebá se. Bála jsem se reakce očního okolí, ale všechno v pořČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky