Výborný olejOlej funguje skvěle,velmi dobře odlíčí a nepálí v očích. Má příjemnou vůni a především po něm pleť není ani mastná ani vysušená. Smývá se snadno a stačí ho poměrně málo na celý obličej. Za mČíst více
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Dobrý hydrofilní olejJe to dobrý čisticí olej, který neucpává póry, a vždycky ho smyji pěnou. Nevysušuje mi pleť a dobře odličuje. Póry mi sice nevyčistí, ale příjemně čistá pleť ihned po použití je radost.
Nedám na něj dopustitUž jsem asi na čtvrtém balení a naučila jsem na něj i přítele. Krému stačí opravdu maličko, takže fakt dlouho vydrží a moje pleť po něm vypadá super
Není to špatné Používám ho týden, zatím jsem nezaznamenala žádný zvláštní efekt, objednám si další krém z této řady, snad budou lépe spolupracovat. zatím nemohu doporučit
Výborný olejOlej funguje skvěle,velmi dobře odlíčí a nepálí v očích. Má příjemnou vůni a především po něm pleť není ani mastná ani vysušená. Smývá se snadno a stačí ho poměrně málo na celý obličej. Za mČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky