Skvělé Skvělé sérum, nečekala jsem že, bude tak šetrné k pleťi, po nanesení bez reakce, žádné zarudnutí nebo podráždění, parfemaci necítím a co je důležité obsah lahvičky je ve skle .
Skvělý produkt pro citlivou pleť ❤️Velmi úsporné použití, kelímek vydrží při pravidelném používání rok i déle. Koupila jsem si ho dvakrát a používám ho na odličování a odličování s SPF. Na obličeji není žádný pocit pnutí ani Číst více
Skvělé Skvělé sérum, nečekala jsem že, bude tak šetrné k pleťi, po nanesení bez reakce, žádné zarudnutí nebo podráždění, parfemaci necítím a co je důležité obsah lahvičky je ve skle .
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky