neurazí - nenadchneKrém je bez parfemace. Není špatný, ale znovu kupovat nebudu. Žádná přidaná hodnota, prostě klasický čistič. Víc mi vyhovují přípravky třeba s mucinem atd.
Super🌸Mamince se krém na léto moc líbil🤍
Má lehkou a jemnou texturu, díky které se snadno roztírá po pokožce a spotřebovává se velmi úsporně. Rychle se vstřebává, nezanechává lepkavý ani mastný lČíst více
Zero Pore One Day SerumSe sérem jsem spokojená. Póry se mi postupně vyčistily a trochu stáhly.
Po nanesení sérum lehce lepí, ale u tohoto typu produktu je to podle mě normální a nijak mi to nevadí.
Výborný hydratační krém pro citlivou pleťS tímto krémem jsem nadmíru spokojená. Má příjemnou lehkou texturu, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Výborně zklidňuje a hydratuje pleť, takže je ideální pro citlivou a reaktivČíst více
Perfektní :)Tahle maska je naprosto úžasná! Nedávno se mi zhoršila plet, měla jsem znovu docela akné (takové ty bolestivé větší bouličky), masku jsem na noc použila a ráno bouličky už nebyly vůbec boleČíst více
Krém v tyčinceKoupila jsem 10 leté dceři na denní používání. Je dobře přenosný, snadno a zábavně se aplikuje. Dobře chrání a nijak nevadí ani citlivé pokožce. Kupují už druhý. Velmi jsme si ho oblíbily.
Osvěžující maskaTahle maska je světová ikona a není se čemu divit. Velmi příjemně hydratuje, krásně voní, zanechává pleť vláčnou a osvěženou. Efekt vydrží zhruba dva až tři dny. Masky není potřeba používat Číst více
Elizavecca Moisture Hyaluronic acid memory cream Velké zklamání. Krém má opravdu pudinkovou konzistenci, na pleti velmi lepí a hydratace je úplně nulová, i moje smíšená pleť je po něm jakoby stažená. Za mě opravdu tento krém nedoporučuji. Číst více
Anti-age krém s kolagenem Wrinkle System CreamNež napíšu recenzi, chtěla jsem zjistit, jaký účinek na mě bude krém mít po dlouhodobějším používání. Musím říct, že jsem velice spokojená. Nejen že hezky voní, ale dobře se vstřebává a má pČíst více
neurazí - nenadchneKrém je bez parfemace. Není špatný, ale znovu kupovat nebudu. Žádná přidaná hodnota, prostě klasický čistič. Víc mi vyhovují přípravky třeba s mucinem atd.