neurazí - nenadchneKrém je bez parfemace. Není špatný, ale znovu kupovat nebudu. Žádná přidaná hodnota, prostě klasický čistič. Víc mi vyhovují přípravky třeba s mucinem atd.
Rozkošné balení!Líbil se mi design balení. Díky nabídce malých "vzorků " jsem zakoupila. Trefila jsem se, malinká balení těchto krému budou skvělý dárek;-) Krém zelený i růžový hezky voní, dobře se vstřebávČíst více
neurazí - nenadchneKrém je bez parfemace. Není špatný, ale znovu kupovat nebudu. Žádná přidaná hodnota, prostě klasický čistič. Víc mi vyhovují přípravky třeba s mucinem atd.