Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 20
Tento čisticí olej se mi moc líbil. Konzistence je příjemná a lehká, dobře se roztírá po pleti. Dokonale odstraňuje make-up a každodenní nečistoty a po použití zůstává pleť čistá, jemná a ne suchá. Produkt se snadno smývá, nezanechává mastný pocit. Určitě ho znovu použiji.
Odličovací olej Purito je naprostý hit. Moc se mi líbí a vřele ho doporučuji každému, kdo hledá jemný, ale účinný čisticí prostředek na obličej. Skvěle odstraňuje make-up a přebytečný maz – pleť je po použití opravdu čistá, ale ne suchá ani napjatá. Konzistence je lehká a příjemná na nanášení a po emulgaci s vodou se snadno opláchne bez zanechání mastného filmu. Pro mě je to nezbytnost pro dvojité čištění – první krok v mé večerní péči o pleť, a za nic jiného bych ho nevyměnila. Jeho složení je založeno na přírodních olejích, je šetrné k pleti a ideální pro každodenní použití. Rozhodně ho doporučuji a určitě si ho koupím znovu! ⭐⭐⭐⭐⭐
Dostala jsem od někoho pár ml na vyzkoušení na obličeji proti černým tečkám na nose a bradě. Výsledek byl vynikající, tak jsme si ho taky objednali.
Skvěle se hodí na odličování jako první krok po mytí obličeje, pěkně emulguje a vytváří krémovou konzistenci, snadno se oplachuje, doporučuji.
Velice jemný a příjemný odličovací olej. Nedráždí mou pokožku, bez problémů odstraní můj makeup. Vmasíruji si ho do pokožky a poté přidám trošku vody, čímž se olej promění v jemnou pěnu a tím pádem se dá umýt a nezůstane po něm mastný pocit. Má trošku nepříjemnou vůni, ale mně nevadí, spíš jsem ráda, že neobsahuje zbytečné parfémy. :)
Skvěle odstraňuje nečistoty, make-up a opalovací krém. Je perfektní pro mou smíšenou pleť. Jsem spokojená. Jediné, co je třeba mít na paměti, je, že má lehce zvláštní vůni, ale není to vtíravé. Koupila jsem si pár věcí, moc děkuji za dárky! :)
Tento lehký olejový čistič mi pokožku nedráždil.
Skvělý produkt, moje pleť ho miluje a pěkně odlíčí
Velmi hustý hydrofilní olej a ani vůně se mi nijak zvlášť nelíbila. Celkově jsem měla občas dojem, že je velmi těžké ho z obličeje smýt. Proto nákup opakovat nebudu. Zdá se, že ve srovnání s jinými hydrofilními oleji nečistí póry zvlášť důkladně. Dobře však odstraňuje kosmetiku, nedráždí pokožku a nepálí oči. Po umytí ale na očích opět zůstal film. Proto to není pro mě.
Mám smíšenou až mastnou pleť a tento olej mému typu naprosto vyhovuje. Pěkně odstraňuje make-up a nečistoty, ale někomu by ta vůně mohla připadat trochu odpudivá, protože voní po olivovém oleji, ale není intenzivní, takže za mě osobně v pohodě. Tento olej jsem si objednala po použití hydrofilního oleje skin1004 a vůbec jsem nebyla zklamaná.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.