Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa







Recenze – 3
Tento krém je tak krásně jemný a dodá potřebnou hydrataci mé pleti. Určitě objednám znovu
Krém je opravdu příjemný na pleti, používám ve večerní rutině, krásně vyživí pleť, ale bez těžkého pocitu, navíc mě velmi slušné složení bez zbytečných látek, určitě doporučuji vyzkoušet, doma už čeká nové balení, pleť 37 let
Mám smíšenou pleť a hledala jsem krém na lepší hydrataci během zimy, krém není ničím výjimečný, po jeho nanesení jsem si musela dát ještě jiný, nepřijde mi, že by dostatečně hydratoval. Za mě vhodný spíše na léto, nemá žádnou výraznou vůni a je hustší konzistence. Už ho víc nekoupím, mně moc nesedl.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.