Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
očekávala jsem vícOčekávala jsem od této slavné mlhy více ale jediné co dodá tak rychlý glow efekt ale nepřijde mi že by bojovala s problematickou pletí jako třeba 345 cream ale overall mlhu používám ráno podČíst více
mega produktMusim tomuto produktu dát velký ohlas. Hrozně trpím na póry v oblasti brady a tváří. používám již měsíc a musim říct, že póry mizí. Mam teď tak 30% póru ,opravdu už minimum oproti tomu než jČíst více
Juicy pleťVláčná a hydratovana pleť! Navíc pocitově zklidní, vůbec nedráždí ani citlivou pleť s akné. Super báze pod sérum/krém. Dlouho vydrží a tak se fakt vyplatí.
WowPokud vás trápí unavená pleť "bez života" nebo flíčky po slunci a akné, je to jedna z nejlepších investic v rámci K-Beauty. Mechanicky odstraní odumřelé buňky a zároveň dodají aktivní látky.Číst více
Iunik Tea Tree Relief TonerSkvělý toner, pleť je po něm pocitově svěží, vydrží velmi dlouho, nezanechává lepivý pocit na kůži. Tekutá konzistence, jednoduchá na nanášení. Je však silnější než jsem očekávala.
Dobrý toner bez aktivních složekTyp pokožky: normální.
Věk: 25.
Mírně hidratuje, není lepivý na pokožce. Rychlé se vstřebává. Bez aktivních složek. Zelený čaj zklidňuje pleť.
Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky