Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.







Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 26
Skvělé pro mou hypersenzitivní pleť. Hydratace a jemná péče. Po vyčištění je to druhý krok mé rutiny. Mám suchý, poškozený obličej a náchylný k akné, ale vidím pozitivní změny. Toto je můj druhý nákup tohoto produktu. Doporučuji.
Toto tonikum je opravdu výborně. Je lehké, má jemnou příjemnou vůni a rychle se vstřebává, takže nemusím dlouho čekat s dalším krokem v rutině. Plet po něm působí hydratovanější, zklidněné a velmi příjemné.
Po čištění to opravdu hodně pomáhá. Vůbec to netahá.
Mam suchou pleť a k tomu citlivé oči tak že za mě uleva žádné štípaní očích
Objednávka dorazila velmi dobře zabalená, se vzorky a dárky. Je to jemný a příjemný produkt, který se velmi dobře vstřebává. Poskytuje hydrataci a nezpůsobil mi žádné podráždění.
Výborně hydratuje, ani nepotřebujete krém.
Toto tonikum mi doporučila kosmetička. Překvapilo mě, jak je jemné. Trochu mě překvapila jeho hustá konzistence (ne jako voda, ale spíš jako gel, což je u tonika neobvyklé). Zároveň je velmi jemné a má dobré složení! Mám smíšenou pleť, po aplikaci cítím zjemňující a uklidňující účinek. Uvidíme, jak dlouho vydrží, zatím ho používám týden a všechno mi vyhovuje.
Doporučuji všem s citlivou pletí.)
Velmi účinný a příjemný. Jak tento, tak i ten uklidňující jsou skvělé. Vřele doporučuji.
Toto tonikum mi vybrala dermatoložka na léto. Je lehké, s téměř nepostřehnutelnou příjemnou vůní. Používám ho už více než 2 měsíce dvakrát denně a v lahvičce je ho stále víc než polovina. Moc se mi líbí, dobře hydratuje a zklidňuje pleť.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.