Příjemná mlha.Velmi příjemná mlha, celkem parfemovaná, ale příjemně. Moje pleť ji má rada, navíc dodá probiotika. Jediné minus je za dávkování, pumpička neudělá přijemný rozprach, ale spíše více do jednohČíst více
Hebká pokožka Toner je lehký, vodové textury, dobře se vstřebává a hydratuje. Bez parfemace a lepivého filtru. Já používám aspoň ve dvou vrstvách, pak je efekt znatelnější, pokožka je hebká a hladká.
Příjemná mlha.Velmi příjemná mlha, celkem parfemovaná, ale příjemně. Moje pleť ji má rada, navíc dodá probiotika. Jediné minus je za dávkování, pumpička neudělá přijemný rozprach, ale spíše více do jednohČíst více
Hebká pokožka Toner je lehký, vodové textury, dobře se vstřebává a hydratuje. Bez parfemace a lepivého filtru. Já používám aspoň ve dvou vrstvách, pak je efekt znatelnější, pokožka je hebká a hladká.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky