Luxus, ale ne pro mastnou pleťTento toner má skleněnou lahvičku a působí luxusním dojmem. Na mou mastnou pleť ale
Vůbec nesedí. Strašně dlouho se vstřebává a pleť mám poté lepkavou, což je mi nepříjemné. Na matnou pleť hČíst více
Luxus, ale ne pro mastnou pleťTento toner má skleněnou lahvičku a působí luxusním dojmem. Na mou mastnou pleť ale
Vůbec nesedí. Strašně dlouho se vstřebává a pleť mám poté lepkavou, což je mi nepříjemné. Na matnou pleť hČíst více