věrný pomocníkVíce jak měsíc v kuse používám toto tonikum a jedním slovem "wow". Pár jsem jich vyzkoušela - od růžové vody až po jiné adepty z korejské kosmetiky. Toto tonikum se krásně vrství, je lehké, Číst více
věrný pomocníkVíce jak měsíc v kuse používám toto tonikum a jedním slovem "wow". Pár jsem jich vyzkoušela - od růžové vody až po jiné adepty z korejské kosmetiky. Toto tonikum se krásně vrství, je lehké, Číst více