Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 64
Toner má krásnou bylinkovou vůni, je řidší než verze bez parfémů, mám oba, tak to umím porovnat, ten bez vůně je více gelovity, ale krásně hydratuje pleť a jemně vyhladí, výborný produkt😉
Jsem s ním moc spokojená. Má jemnou vůni a nelepí. Doporučuji 🎀
Vyzkoušela jsem různé tonery, ale když jsem vyzkoušela tento, byla jsem dokonce překvapená, wow, jak je jemný a jak příjemně osvěžuje pleť :) Jsem moc spokojená, používám ho, jsem spokojená a doporučuji ho ostatním! :)
Moje pleť to miluje. Vůně je trochu silná, takže pokud se to někomu nelíbí, může to být problém, ale myslím, že se vyplatí to "snášet", protože efekt je úžasný.
Poprvé jsem použila tonikum s lehce gelovou konzistencí. Pleť velmi dobře hydratuje po celý den a po pár dnech je pleť pevná. Tonikum má bylinnou vůni, která po použití vyprchá.
Toto tonikum jsem si koupila poprvé. Mám suchou a citlivou pleť a bylo pro mě perfektní. Moje pleť je po použití hydratovanější a svěžejší.
Za mě fakt nejlepší toner. Objednávám vždy když mi dojde.
Tohle je opravdu jeden z nejlepších tonerů za poslední roky. Můžu vyzkoušet něco nového, ale vždycky se k tomuhle vrátím. Má přírodní vůni, vyživuje pleť a nezpůsobuje žádné podráždění, a to ani na citlivé pleti.
Velmi dobrý produkt, který moje pleť potřebovala k pocitu uspokojení. Používám ho už nějakou dobu a účinky jsou již znatelné.
Je to úžasný pocit, okamžitě hydratuje mou pleť. Nezpůsobuje žádné podráždění, rychle se vstřebává. Doporučuji ho všem.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.