Skvělý produkt.Koupila jsem celou řadu - sérum , tonikum a olej .
Moc se mi to líbilo. Plet´ je hydratovaná a bez zarudnutí. Ted´ chci vyzkoušet ještě jedno tonikum z jiné řady, ale myslím ze si toto objedČíst více
Skvělý tonerTento toner velmi doporučuji. Výborně hydratuje, pleť je krásně připravená na další pečující kroky. Já jsem si tentokrát pořídila i ampulkové sérum a krém stejné značky, jsem opravdu spokojeČíst více
Genabelle Rejuvenační toner s polynukleotidy PDRN Rejuvenating TonerMám plet suchou a k tomu citlivé oči a sem tam i vrásky . Tak že se vyhýmá parfemace i alkoholu a je to dost těžké sehnat ale tohle je užasny toner pleť je po něm hladká napapaná stačí dvě vČíst více
Best od thé bestNejlepší toner ever🫶🏻
Je to moje druhá lahvička, a jsem úplně spokojená. Moje pleť naprosto září! ✨
Pleťový tonik mi dobře hydratuje; někdy si navlhčím vatový tampon a použiji ho jako maskČíst více
tonerAPLB toner - od této pro mě neznámé značky - jsem si koupila ze zvědavosti, hledala jsem mléčný toner, který by mi neseděl na pleti. A povedlo se, je lehounký, krásně se vpije do pleti a nezČíst více
Luxus, ale ne pro mastnou pleťTento toner má skleněnou lahvičku a působí luxusním dojmem. Na mou mastnou pleť ale
Vůbec nesedí. Strašně dlouho se vstřebává a pleť mám poté lepkavou, což je mi nepříjemné. Na matnou pleť hČíst více