Naprosto skvělý!Balení je velké, používám již druhý a super. Mám suchou citlivou pleť se sklonem k šupinatění. Tento toník mě nepálí, krásně voní a pleť je po něm uvolněná, svěží a místo napjatosti, krásně Číst více
Naprosto skvělý!Balení je velké, používám již druhý a super. Mám suchou citlivou pleť se sklonem k šupinatění. Tento toník mě nepálí, krásně voní a pleť je po něm uvolněná, svěží a místo napjatosti, krásně Číst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky