Příjemné tonikumKoupil jsem tento toner spolu s hydrofilním olejem. Líbilo se mi ekologické kartonové balení, téměř neslyšitelná vůně tonika i to, jak rychle se vstřebává pokožkou. Děkujeme za pěknou cenu aČíst více
Příjemné tonikumKoupil jsem tento toner spolu s hydrofilním olejem. Líbilo se mi ekologické kartonové balení, téměř neslyšitelná vůně tonika i to, jak rychle se vstřebává pokožkou. Děkujeme za pěknou cenu aČíst více