Příjemný tonerJeden z mých nejoblíbenějších tonerů. Cením velikost balení, které dlouho vydrží.
Mám citlivou pleť náchylnou na červenání a nedráždí mě.
Příjemná konzistence, trošku hustější než voda. BeČíst více
Příjemný tonerJeden z mých nejoblíbenějších tonerů. Cením velikost balení, které dlouho vydrží.
Mám citlivou pleť náchylnou na červenání a nedráždí mě.
Příjemná konzistence, trošku hustější než voda. BeČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky