KaineKoupila jsem si před týdnem dva pleťové toniky. Jsem nadšená, vůbec jsem nečekala takový výsledek. Na pleti je příjemný, bez vůně, nelepí. Doporučuji.
mega produktMusim tomuto produktu dát velký ohlas. Hrozně trpím na póry v oblasti brady a tváří. používám již měsíc a musim říct, že póry mizí. Mam teď tak 30% póru ,opravdu už minimum oproti tomu než jČíst více
Toner protestoval.Toto tonikum se mi moc líbilo, dobře hydratuje, má dobrou konzistenci a jeho objem je velké plus, dlouho vydrží. Ráda si na této stránce objednávám korejskou kosmetiku, holky k objednávce vžČíst více
Skvělý tonerTento toner velmi doporučuji. Výborně hydratuje, pleť je krásně připravená na další pečující kroky. Já jsem si tentokrát pořídila i ampulkové sérum a krém stejné značky, jsem opravdu spokojeČíst více
Genabelle Rejuvenační toner s polynukleotidy PDRN Rejuvenating TonerMám plet suchou a k tomu citlivé oči a sem tam i vrásky . Tak že se vyhýmá parfemace i alkoholu a je to dost těžké sehnat ale tohle je užasny toner pleť je po něm hladká napapaná stačí dvě vČíst více
Hebká pokožka Toner je lehký, vodové textury, dobře se vstřebává a hydratuje. Bez parfemace a lepivého filtru. Já používám aspoň ve dvou vrstvách, pak je efekt znatelnější, pokožka je hebká a hladká.
Není co vytknout+velké balení
+přijatelná cena
+pumpičková aplikace
+bez parfemace
+vyhlazuje pleť, sjednocuje odstín
+vodová konzistence
Pokud chceš velké ekonomické balení za přijatelnou cenu, sáhni po toČíst více
Hydratační mistTento míst obsahuje 2-složky, které je nutné "spojit" protřepáním. Krásná pleť hydratuje. Já ho používám před následnou aplikací séra nebo ranní refresh pleti. Nelepí, obsahuje jemnou nevtírČíst více
Skvělé hydratační tonikumTenhle toner jsem si vybrala spíš náhodou, podle aktuální akce a spokojenosti s dalšími produkty od Frudia. Jsem s nim maximálně spokojená. Už ho mám přibližně 4,5 měsíce a při používání kažČíst více
KaineKoupila jsem si před týdnem dva pleťové toniky. Jsem nadšená, vůbec jsem nečekala takový výsledek. Na pleti je příjemný, bez vůně, nelepí. Doporučuji.
mega produktMusim tomuto produktu dát velký ohlas. Hrozně trpím na póry v oblasti brady a tváří. používám již měsíc a musim říct, že póry mizí. Mam teď tak 30% póru ,opravdu už minimum oproti tomu než jČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky