Naprosto boziNejlepsi opalovaci krem, co jsem kdy mela. Je jako velmi lehky hydratacni krem. Nedrazdi mi ocni okoli a neucpava pory. Ma mirne dewy finish, ktery vypada zdrave (NE mastne). Da se smyt i miČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Super🌸Mamince se krém na léto moc líbil🤍
Má lehkou a jemnou texturu, díky které se snadno roztírá po pokožce a spotřebovává se velmi úsporně. Rychle se vstřebává, nezanechává lepkavý ani mastný lČíst více
Spokojenost 100%Hledala jsem "přírodnější" kosmetiku, mám zralou, smíšenou pleť se sklonem k občasnému akné... Krém se krásně vstřebává, nelepí, nezanechává hutný pocit na pokožce, je lehký... Pleť je po něČíst více
Super!Tahle pěna je fakt super. Krásně pění, pleť vyčistí do hloubky, ale zároveň ji nevysušuje. Po umytí je pokožka svěží a příjemně hebká. Navíc má jemné složení, takže sedne i citlivější pleti.Číst více
Super letní krém pro aknózní pleťDlouho jsem hledala krém, který by byl vhodný pro kombinovanou/citlivou aknózní pleť a tento krém od Purito vyhrál. :) Rychle se vsakuje, má příjemnou vůni a víceméně dost podobné složení jaČíst více
Oblíbené náplastiTyhle náplasti miluji. Je jich velké množství, takže chvíli vydrží. Skvěle "vysávají" hnis z pupínků. Pro lepší účinek používám tedy s kombinací spot on krému od IUnik, ale fungují dobře i bČíst více
vypíná a sjednocuje Sérum nás koupilo víc a všechny máme dobrou zkušenost. Stačí pár kapek a cítím, jak se pleť vypíná. Kolegyně říká, že má sjednocenější pleť. Určitě koupím znovu
KrémPročítala jsem recenze a tento výrobek měl velmi pozitivní. Musím říct, že jsem ráda za zakoupení. Pokožku kolem očí jsem měla viditelně suchou, při věku kolem 50-ky je pružnost tatam a protČíst více
Naprosto boziNejlepsi opalovaci krem, co jsem kdy mela. Je jako velmi lehky hydratacni krem. Nedrazdi mi ocni okoli a neucpava pory. Ma mirne dewy finish, ktery vypada zdrave (NE mastne). Da se smyt i miČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky