Supr odlicovac 🥰Na zaklade kladnych recenzi jsem zakoupila. Voni opravdu jen malinko, nepali, nedrazdi a hezky odlicuje. Rasenku i vse uplne supr. Minus hvezdicka za to, ze po odliceni zanecha kolem oci troČíst více
baleníKrém hodnotím poměrně kladně, tak akorát hutný, lehce se roztírá.
Co musím ale vytknout je balení, klobouček na tubě drží velmi málo, v kabelce či tašce neustále odpadává a tudíž pak tuba neČíst více
Neucpává póry SPF mi sedlo, neucpává mi póry, narozdíl většiny ostatních. Matnější, citlivá pleť se sklonem k tvorbě akné a všelijakých vyrážek ho ocení. Navíc má příjemnou vůni a po chvilce opravdu zmatnČíst více
Dlouho jsem hledalaTakovou řasenku jsem dlouho hledala. Oproti jiným totiž líčí od začátku tak, jak má- žádné hrudky, krásně oddělené řasy a dlouhá výdrž. Byla jsem v šoku, pro toho kdo se potřebuje nalíčit a Číst více
Supr odlicovac 🥰Na zaklade kladnych recenzi jsem zakoupila. Voni opravdu jen malinko, nepali, nedrazdi a hezky odlicuje. Rasenku i vse uplne supr. Minus hvezdicka za to, ze po odliceni zanecha kolem oci troČíst více