Sérum Sérum je dobrý pro citlivou, problematickou pleť. Používám vždy, když mám podrážděnou a napjatou pleť. Používám především večer a ráno mám pleť hydratovanou a zklidněnou.
Skvěle spf!Tak tohle spf jsem si zamilovala! Konzistenci má tekutou, lehkou. Krásně se nanáší, okamžitě se vstřebá, nezanechává bílý film. Je lehký, na pleti není vůbec cítit. Obličej se pod ním nepotíČíst více
Svatý grálPříjemný krém, který splňuje svoje slovo !DYNASTY! Krásně se na pleť nanáší, hezky se vsákne a dělá dokonalý finiš. Velice jemná textura, která se dobře snáší s dalšími produkty od Beauty ofČíst více
Perfektní produktPříjemně čistí pleť a nezanechává ji napnutou, hezky zbaví všech nečistot, které se nahromadí během dne. Krásná vůně a příjemná textura. Jedná se o moje první balení a rozhodně ne o posledníČíst více
Skvělý produkt.Koupila jsem celou řadu - sérum , tonikum a olej .
Moc se mi to líbilo. Plet´ je hydratovaná a bez zarudnutí. Ted´ chci vyzkoušet ještě jedno tonikum z jiné řady, ale myslím ze si toto objedČíst více
SuperUž podruhé jsem si tady koupila tento oční krém s retinalem a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy mi nezpůsobil žádné podráždění a mimické vrásky kolem očí se viditelně zmenšily.
Nejlepší SPFZatím nejlepší SPF, co jsem vyzkoušela. Oceňuji, že je to serum a ne krém, působí trochu hutněji, ale ani na léto mi to nevadí, dobře se vstřebá. Mám suchou pleť. Vždy se k němu vrátím 🙂 NaČíst více
Sérum Sérum je dobrý pro citlivou, problematickou pleť. Používám vždy, když mám podrážděnou a napjatou pleť. Používám především večer a ráno mám pleť hydratovanou a zklidněnou.