skvělý leskpřišel mi jen včera, ale už jsem se zamilovala. mám odstín cherry cola 70%. lesk je příjemný na rtech jako balzam a voní jako třešňové koláče. strřně podobná textura jako u nyx fat oil - lipČíst více
skvělý leskpřišel mi jen včera, ale už jsem se zamilovala. mám odstín cherry cola 70%. lesk je příjemný na rtech jako balzam a voní jako třešňové koláče. strřně podobná textura jako u nyx fat oil - lipČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky