Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
hydratační krém Velmi lehký a jmény krém, pleť je po něm krásně lesklá a jemná, neni mastný a lehce se aplikuje do pokožky. Necekala jsem to, ale nakonec jsme z krému nadšena. 💗 Co se týče aplikace stačí hČíst více
Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
Krásné vlaskyPoužívám vždy po šampónu a kondicionéru. Je to skvělý produkt. Nechavám na vláskach nejlepe 20 minut. Můj tip pro lepší účinek, zabalit si vlásky do fólie. Pak jsou vlásky opravdu krásné.
Super! Překvapilo mě jak je sérum táhavé a trochu lepivé - zvolila bych možná jiný typ lahvičky, ale na výkonu samotného séra to samozřejmě nemá vliv. Sérum je skvělé, mám citlivou dehydratovanou pČíst více
Doporučuji to 🩷Velmi dobře čistí pleť a po umytí nezůstává nepříjemný pocit pnutí. Naopak, pleť zůstává hydratovaná, hebká a upravená. Produkt je velmi úsporný: na jedno použití ho potřebujete jen velmi máČíst více
Super🌸Mamince se krém na léto moc líbil🤍
Má lehkou a jemnou texturu, díky které se snadno roztírá po pokožce a spotřebovává se velmi úsporně. Rychle se vstřebává, nezanechává lepkavý ani mastný lČíst více
Výborný toner Rozhodně můžu doporučit, pleť je po něm nádherně rozjasněná a hydratovaná.
Používám ho už několik týdnů a moje pleť na něj nijak špatně nereagovala.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky