Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 21
Skvěle serum. Nemám po něm lepkavubpokozku
Sérum je fajn, dělá svou práci, je hydratované a vyživené, jediné, co mi opravdu vadí, je jeho divná vůně, ale asi takový je vitamín C🤷🏼♀️
Toto cícko jsem volila kolik jeho nízké koncentrace nakolik jsem úplný novaček v čecku a mám extrémně reaktivní citlivou pleť. Je lehké gelové konzistence rychle se vstřebá. Zanechává mírně lepkavý finish který ale vůbec nepřekáží a po nanesení křemu se ztratí. Nezaznamenala jsem zádné stipání a podobně. Těším se na výsledky.
Doporučuji 😍
Je velmi účinný, výsledky jsou viditelné už od prvního použití, jen mám pocit, že moje pleť potřebuje extra hydrataci.
Používám ho už roky, celkem už přes 10 lahviček a opravdu funguje. Za ty peníze je to dobrý produkt a jeden z nejlepších v této cenové kategorii. Používám ho jak na obličej, tak na tělo. Jedinou nevýhodou je, že barví oblečení dožlouta. Je třeba na to pamatovat? Lahvička je velká a produkt oxiduje, takže ho musíte spotřebovat do měsíce, maximálně do dvou.
Sérum nás koupilo víc a všechny máme dobrou zkušenost. Stačí pár kapek a cítím, jak se pleť vypíná. Kolegyně říká, že má sjednocenější pleť. Určitě koupím znovu
Žádné sérum, hrozně voní, absolutně nic nedělá.
Tohle je prostě zázračný produkt. Dokonale sjednocuje pleť, odstraňuje drobné stopy po akné.
Jelikož nemůžu používat kvůli alergii každé "céčko", jsem velmi ráda, že toto sérum můžu a, že je tak kvalitní.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.