PosedlostTento krém je obssession! Jemná příjemná vůně a ta textura, na parádu! Velká škoda, že se nevyrábějí větší balení, bych si kupovala častěji nebo se rychle mine.
Ideální krém na podrážděnou pleťKrém mě příjemně překvapil hlavně svou lehkou texturou. Rychle se vstřebává, nezanechává mastný film a opravdu zklidňuje podrážděnou a citlivou pleť. Po několika dnech používání byla pokožkaČíst více
Skvělý krémOd krémů na ruce už moc neočekávám, jelikož mi zatím všechny ruce zamastily a pak byly stejně suché. Tenhle je ale naprostý opak, překvapivě krásně ruce hydratuje a jsou heboučké a vydrží opČíst více
Toner protestoval.Toto tonikum se mi moc líbilo, dobře hydratuje, má dobrou konzistenci a jeho objem je velké plus, dlouho vydrží. Ráda si na této stránce objednávám korejskou kosmetiku, holky k objednávce vžČíst více
Eye cream Při každodenním používání očního krému pozoruji znatelný rozdíl v hydrataci. Oční okolí je pružnější a lépe vyživené.
Krém používám i přes den pod make-up – nedrolí se a dobře drží na svémČíst více
Výborné tonikumToto tonikum je hydratační a vyživující, ale zároveň je lehounké a není vůbec mastné. Osvědčilo se mi i míchání se skin tintem, dodá pleti jemný glow. Doporučuji.
Skvělý produkt pro citlivou pleť ❤️Velmi úsporné použití, kelímek vydrží při pravidelném používání rok i déle. Koupila jsem si ho dvakrát a používám ho na odličování a odličování s SPF. Na obličeji není žádný pocit pnutí ani Číst více
VzorekDostala jsem tento produkt jako dárek k nákupu. Líbila se mi roztomilá malá pipetka a celkově malé balení, které díky tomu, že se dá znovu uzavřít, je vhodné třeba na cesty. Pleť byla osvěžeČíst více