čistící pěna + peelingPoprvé jsem dostala jako dárek k nákupu. Osvědčilo se a kupuji opakovaně. Strašně příjemná konzistence, lehce peelingová ale krásně pění. Pleť je potom hladká a příjemná, taková odmaštěná :DČíst více
Nedám na něj dopustitUž jsem asi na čtvrtém balení a naučila jsem na něj i přítele. Krému stačí opravdu maličko, takže fakt dlouho vydrží a moje pleť po něm vypadá super
Etude Dear Darling Bean RedZa tu cenu pecka. Krásně drží, na fotkách i na ruce působí docela fialově, ale na mých rtech vypadá velmi přirozeně růžově. Voní a chutná trochu jako mochi koláčky nebo cukrová vata. BonusovČíst více
čistící pěna + peelingPoprvé jsem dostala jako dárek k nákupu. Osvědčilo se a kupuji opakovaně. Strašně příjemná konzistence, lehce peelingová ale krásně pění. Pleť je potom hladká a příjemná, taková odmaštěná :DČíst více