Skvělý hydratační tonerVůbec nedráždí pokožku, naopak jsi skvěle hydratuje a zanechává pleť hebkou a zářivou. Vůně je lehounká, příjemná. Jak se říká: za málo peněz hodně muziky. Bonusem je velké balení, určitě jeČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Skvělý hydratační tonerVůbec nedráždí pokožku, naopak jsi skvěle hydratuje a zanechává pleť hebkou a zářivou. Vůně je lehounká, příjemná. Jak se říká: za málo peněz hodně muziky. Bonusem je velké balení, určitě jeČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky