SkvěléÚžasná maska pod oči. Polšářků je tam hodně moc, skvěle přilnou, nepadají, nepálí, můžete je mít na sobě klidně hodinu a nevíte o tom a efekt je rozhodně rozzářené oční okolí. oužívám s očníČíst více
Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
Skvělý hydratační krém pro citlivou aknózní pleťKrém jsem začala používat po tom, co jsem si narušila kožní bariéru po přehnaném používání aktivních látek/kyselin. Stačilo pár dnů, kdy jsem si tento krém nanášela 2x denně a pleť byla mnohČíst více
Skvělá výživa pro pleť Výborná maska, ráno je pleť hebká, vyživená. Příjemná konzistence, jemná a ne příliš výrazná vůně. Používá se přes noc, bez oplachu, bez slupovani, jako noční krém. Určitě koupím znovu, čekáČíst více
Jednoduchá péčeMaska krásně sedí na obličeji, nikde nesjíždí a pleť po ní zůstává hydratovaná, klidná a hezky svěží. Žádná špatná reakce.
Za tu cenu je v pořádku a splní přesně to, co slibuje. Masky od téhČíst více
Super maskaSuper maska na obličej, má příjemnou hustou konzistenci, která se dobře nanáší. Po použití masky není pleť začervenalá, ale je hezky hladká a hydratovaná. Mám větší póry na nose a už po prvnČíst více
Opalovací tyčinka Má matující efekt, který jsem nečekala do této míry, ale oceňuji. Na moje kruhy pod očima to funguje zároveň jako matný podklad, což mi odebralo jeden z kroků v mém make-upu. Používám denně.Číst více
krémProdukt jsem zakoupila na zkoušku v menším balení. Překvapilo mě, že i malé balení vydrželo poměrně dlouhou dobu, protože na jedno použití stačí opravdu malé množství krému.
Krém má mírně leČíst více
Tónovací SPF krém s rozjasňujícím efektemTónovací SPF krém je skvělou volbou pro každodenní péči, pokud hledáte lehký krycí efekt, ochranu proti slunci a zároveň přirozené rozjasnění pleti.
Má jemnou texturu, dobře se roztírá a sjeČíst více
SkvěléÚžasná maska pod oči. Polšářků je tam hodně moc, skvěle přilnou, nepadají, nepálí, můžete je mít na sobě klidně hodinu a nevíte o tom a efekt je rozhodně rozzářené oční okolí. oužívám s očníČíst více
Zimní krémKrém je za mě skvělý na zimu. Je trochu bohatší, příjemný, ale v létě by byl moc hutný. Jen může nechat lesklou pleť, takže spíše doporučuji normální až suché pleti.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky