Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa








Recenze – 10
Sérum má konzistenci hustšího tonika, rychle se vstřebává a zpočátku je trochu lepkavé. Dobře hydratuje, ale očekávala jsem lepší výsledky a větší komfort. Nic jiného než tu správnou hydrataci jsem si nevšimla. Pro mě, pro mé potřeby a preference, je to naprosto základní hydratační sérum, bez faktoru „wow“. Spotřebuji ho, ale znovu si ho nekoupím. Nádobka je velká, takže si ho ráda nanáším i na krk, dekolt a ramena.
První jsem byla velmi spokojená, pak mě začala zlobit lepivá konzistence po zaschnutí, zkusím ještě další sera.
Vodovitá konzistence se rychle vstřebává a zanechává mírně lepivý pocit. Po měsíci používání mi funguje dobře. Textura funguje dobře jako hydratační krém pod make-up. Tento produkt doporučuji, je to můj momentálně nejoblíbenější.
Nádherné, trochu lepkavé, ale ne kritické a po krému lepivost mizí. Obrovský objem, pleť je po něm taková nasycená, hydratovaná. Séra obecně nemám ráda právě kvůli té lepivosti, ale tohle se mi líbilo, protože po krému lepivost rychle mizí a pleť je taková hladká, jemná.
Pro mou pleť nic zvláštního
Krásné sérum, vodová konzistence, krásně voní a je lehké na pokožce, doporučuji a určitě si ho koupím znovu!
Koupila jsem ho mamince, je s výsledkem spokojená.
Koupila jsem si ho nedávno, dá se říct, že má gelovou texturu, vůně je téměř neznatelná, používám ho společně s krémem ze stejné řady FARM STAY a můžu říct, že se mi jejich produkty, které používám, líbí.
Všechna séra se na mě lepí. Pokud nanesete krém, nelepí. Takhle se cítí moje pleť. Není to chyba séra. Nemá žádný zápach. Jeho textura je želé. Dobře se vstřebává / trochu lepí / . Velké balení. Doporučuji.
Moc příjemné sérum s lehkou gelovou konzistencí, je hodně hydratační, rychle se vsakuje do pleti, nelepí a není parfemované. Výhodou je i velké balení.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.