Konecne............ Jsem nasla spf, ktere mi skvele sedne na plet. Neni mastna, krem nedela zadne bile fleky, krasne se rozmaze a zanecha svezi glass finis. Velka spokojenost
Líbí se mi (i když trochu drhne)Jahodová vůně je decentní, není vlezlá. Příjemná krémovitá konzistence, u které stačí malé množství. Čistí dobře (i řasenku a neštípe v očích), jen při smývání obličej drhne.
Balzám Používám ho každý večer a ráno jsou moje rty hydratované, plné a šťavnaté. Nemá parfemaci a nelepí, což je skvělé. Je to můj oblíbený produkt <3
Cena/kvalita... bezkonkurenčníAno, pokud máte normální akné, můžete to zkusit, funguje to, voní to po tea tree. Neštípe to, nevysušuje to, z téhle značky jsem celkově v šoku, nezkoušela jsem to, všechno je super. MimochoČíst více
10/10 pro kožní bariéruPo návštěvě kosmetologie jsem zjistila, že mám zničenou kožní bariéru, tak jsem si cca před měsícem pořídila tento krém. A vypadá to, že opravdu pomáhá. Podle kosmetičky je bariéra v rozhodnČíst více
Maska na rty - Yuzu HoneySkvělý balzám na noc. Mám obě varianty a obě miluju. Zvláční rty, má hustou konzistenci a rty zůstávají hydratované i po setření. Má dobrý aplikátor, nemusí se nanášet prstem.
Skvělé hydratační tonikumTenhle toner jsem si vybrala spíš náhodou, podle aktuální akce a spokojenosti s dalšími produkty od Frudia. Jsem s nim maximálně spokojená. Už ho mám přibližně 4,5 měsíce a při používání kažČíst více
SuperPříjemné sérum, má vodovodní texturu, pleť je po něm opravdu klidnější. Za tu cenu pecka. Jen ta zahnuta pipetka neni uplne ideální, blbě se vyndává a vrací zpět do lahvičky, ale to je detaiČíst více
SuperKupovala jsem šest kusů na vyzkoušení pro mamku a ta si to nemůže vynachválit. Přestože má citlivou pleť a výrobek je lehce parfémovaný, nedělá žádné problémy. Jeden sáček navíc vydrží minimČíst více
tonerPříjemný toner, který používám ráno i večer po vyčištění pleti. Krásně osvěží a připraví na další péči. Pro ranní osvěžení se mi osvědčilo používat jej v rozprašovači.
Konecne............ Jsem nasla spf, ktere mi skvele sedne na plet. Neni mastna, krem nedela zadne bile fleky, krasne se rozmaze a zanecha svezi glass finis. Velka spokojenost
Líbí se mi (i když trochu drhne)Jahodová vůně je decentní, není vlezlá. Příjemná krémovitá konzistence, u které stačí malé množství. Čistí dobře (i řasenku a neštípe v očích), jen při smývání obličej drhne.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky