Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 11
Doporučuji. Je lehký, příjemně voní a rychle se vpije. Póry a černé tečky jsou redukovány. Stačí ho opravdu málo.
Skvělý krém. Používám každé rano, má příjemnou texturu, není mastný ani moc lehký. Takový idealni ranní krém. Nedrolí se pod spf. A co je hlavní tak funguje!! Mela jsem problémy s akné po lécích a po pravidelném používání ještě dohromady s kyselinou salicylovou je pleť úplně krásná. Doporučuji!!
S tímto krémem jsem moc spokojená!!! Mám mastnou pleť. Tento krém má lehkou konzistenci, rychle se vstřebává a má úžasnou barvu!!! Doporučuji ho!!!
Krém má skvělou texturu, není mastný. Vůně je příjemná. Zanechává pokožku jemnou na dotek a hloubkově hydratuje. Doporučení
Znatelně zlepšuje již po prvním použití. Má jemnou moc příjemnou vůni. Pleť 50+ krásný výsledek. V mém “arsenalu” se bude opakovat. Vřele doporučuji.
Skvělý produkt! Pleť je po něm hebká, hustá a příjemná na dotek. Nelepí a nezatěžuje, nemá mastný efekt, hodí se mi k mnoha sérům. A úžasně voní! 😍
Nádherně lehký krém s jemnou vůní a dobrým účinkem na zjemnění a rozjasnění pórů. Moje tmavé skvrny jsou po několika měsících viditelně bledší a světlejší.
Krém je neuvěřitelný! Hustá, ale lehká textura, která voní jako drahý parfém a pleť je po ní sametově jemná a hladká! Doporučuji ho!
Velmi lehoučký dobře se vstřebává jen ho netřeba dávat mnoho, vůně je velmi příjemná
Krém je ideální pro mastnou pleť, je lehký, nezanechává pocit mastnoty. Také mi vyhovuje pokud použiji více druhů kosmetiky, jen si musím dávat pozor, abych ho nenanesla hodně, jinak se dobře vstřebává. Krásně voní.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.