Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 42
Velmi příjemný hydratační produkt vodnaté textury, který se pěkně vpije do pokožky a připraví ji na další kroky 👍. Nazvala bych ho spíše jako podklad pod sérum, určitě nesplňuje vlastnosti komplexního séra (když tak pro mastnou mladou pleť).
Toto sérum má lehkou, vodovou konzistenci. Po jeho použití nemám pocit lepivosti na obličeji. Obsahuje měděné peptidy, což oceňuji. Po použití mám pleť klidnější a zarudnutí je menší. Celkově je sérum dobré, ale ještě musím vidět další výsledky, protože jsem ho nepoužila dostatečně dlouho, abych mohla posoudit jeho zpevňující vlastnosti.
Sérum má velmi lehkou, vodnatou konzistenci a rychle se vstřebává. Zpočátku může mírně štípat, i když „rozmíchat“ je asi slabé slovo. Každopádně štípe jen na úplném začátku používání. Vidím zlepšení vzhledu své pleti – je jasnější a mírně pevnější. Cena je také velmi rozumná; určitě si ho koupím znovu :)
Řídké sérum. Rychle se vstřebává do pokožky. Zanechává příjemnou texturu a výsledek na obličeji se mi líbí! Používám ho ráno před hydratačním krémem!
Skvělý produkt, vřele doporučuji
Mám citlivou a někdy reaktivní pleť. Už po pár dnech používání jsem si všimla, že je moje pleť lepší: je hydratovanější a vypadá zdravěji. Dobře se vstřebává a pak si můžu nanést hydratační krém. Nezanechává žádný lesk; moje pleť se po něm cítí skvěle.
Koupila jsem si ho náhodou, když byl produkt ve slevě. Používám ho už docela dlouho. Zanechává na pleti hydratační účinek a okamžitě se vstřebává. Není lepkavý. Mám smíšenou pleť a po použití nemám pocit mastnoty.
Nejlepší věc s peptidy, jakou jsem měla. Výborná konzistence, vhodná i na mastnou pleť, okamžitě vyživená plet. Doporučuji 👌👌
Lehucky, rychle se vstřebá a peptidy miluji. Zapasuje opravdu do kazdé rutiny. Dokáže nahradit toner ale já osobně ho dávám po něm nakolik obsahuje i KH a chci z něj vytážit maximum. Tento produkt je moje stalice v ranní i večerní rutině.
Toto sérum používám už nějakou dobu a jsem s ním moc spokojená. Textura je docela tekutá, ale právě proto se tak snadno nanáší na obličej a je velmi úsporné. Pleť je po použití jemná a příjemná. Nezpůsobilo mi žádné alergie ani podráždění. Lahvička je praktická a celkově je to skvělý základní produkt péče o pleť. 😊
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.