Úžasný peelingNicmoc jsem od něj neočekávala, ale byla jsem překvapená, jak je šetrný k pokožce. Vůbec jsem ji neměla po použití podrážděnou a vysušenou. Za mě super! 😁
Skvěle 👍 Doporučuji všemi 10, jedna z mých nejoblíbenějších.
Mám suchou a citlivou pokožku a tato maska jako jedna z mála nevyvolává nežádoucí účinky.
Pleť je po ní hezky jemná a vyživená
Lepší než růžová Madagascar CentellaKrásně lehké, hodně tekuté, snadno a rychle se vstřebává, nevysušuje a funguje mi mnohem lépe, než růžová Madagascar Centella
Úžasný peelingNicmoc jsem od něj neočekávala, ale byla jsem překvapená, jak je šetrný k pokožce. Vůbec jsem ji neměla po použití podrážděnou a vysušenou. Za mě super! 😁