Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.







Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 27
Začněme tím, že pokud jste ještě nezažili "bublinkovou" masku na obličeji, TENTO pocit by mohl být docela překvapivý 😅 Maska plní svůj účel dobře, nezpůsobuje žádné alergie, pleť je jemná, vyčištěná, ale ne příliš suchá, což je pro mě klíčové.
Tato maska je velmi dobrá; hloubkově čistí a minimalizuje viditelnost pórů. Jedinou nevýhodou je, že se špatně oplachuje.
Tato maska se mi moc líbila; zanechala mou pleť svěží a hladkou. Jedinou skutečnou nevýhodou bylo její smývání – měla jsem pocit, jako bych si musela několikrát otírat obličej ručníkem, abych odstranila všechny zbytky, což může být dráždivé, pokud mám ekzém.
Ráda si objednávám kosmetiku od Ksisters, protože se vždy můžete spolehnout na příjemná překvapení – k objednávce často přidávají skvělé vzorky nebo malé dárky. To mi také umožňuje testovat nové produkty. Mám také jistotu, že vše je originální a kvalitní. Co se týče této masky – jsem nadšená! Po jejím použití je moje pleť neuvěřitelně hladká, jemná a svěží. Cítím se, jako by můj obličej byl důkladně vyčištěný, a pleť vypadá zdravěji a zářivěji. Po použití je moje pleť tak hladká, že je jako dětská. Doporučuji ji!
Masku jsem si koupila na ucpané póry a komedony. I když musím říct, že pleť mi vyčistila, s ucpanými komedony mi moc nepomohla. Není to špatná maska, nelituji, že jsem ji vyzkoušela, ale už si ji asi znovu nekoupím. Pokud však máte mastnou pleť a chcete si ji jednou nebo dvakrát týdně pořádně vyčistit, tak ji určitě zkuste.
Jsem zvědavá, co to bude, za tu cenu to vyzkouším. Maska přišla domů a já šla na to. Nanesla jsem to na ksichtík, velmi oceňuji lopatičku na nanášení. Už po chvíli to začalo měnit barvu a bublinkovatět. Jako je pravda, že smývání je docela sranda, protože to docela dobře na puse drží, takže umývání bylo maličko horor, ale vyváženo účinkem. Nos vyčištěný, póry stažené, čisté, kůže stažená, žádná mastnota. Jako velmi mile mě to překvapilo. Není cítit ani slyšet žádné bublání, v podstatě o tom nevím, že to mám, ale já to dala kousek blíž k očím a jak to nakynulo, tak mi to ulpělo na řasách. Ale to nic nemění na tom, že tato maska je fakt fajn.
Používám ji několikrát týdně. Používala jsem podobné plátýnkové masky z drogerie a tato je účinnější. Funguje rychle, dělá, co má, doporučuji ji.
Super čistící maska, pleť je zároveň vyčištěná a hydratovaná. Doporučuji
Skvělá maska😇😍 Masku jsem testovala už dávno, ale úplně jsem na ni zapomněla. Velmi pěkný výrobek. Pleť po masce - mám dojem, že je dobře vyčištěná, hladká a černé tečky jsou redukované. Pleť je zářivá a zdravější. Jedinou drobnou nevýhodou této masky je, že se špatně smývá, musím se speciálně dostat do vany, abych ji smyla, ale není to moc obtěžující 😅
Maska mě opravdu pozitivně překvapila. Po jeho použití byla pleť hydratovaná, hladká a viditelně zářivější. Mám ráda, když produkt nezanechává těžkou, mastnou vrstvu a tato maska se skvěle smývá a nedráždí pleť. Určitě po něm sáhnu znovu! :)
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.