Neogen ProbioticsPoužívám přes rok, za cenu velké balení, které vydrží dlouho. Lehký krém, rychle se vstřebává do pleti, lehká příjemná vůně. Vymizely mi malé pupínky, mám po něm krásnou pleť. Na zimu k němuČíst více
Výborné tonikumToto tonikum je hydratační a vyživující, ale zároveň je lehounké a není vůbec mastné. Osvědčilo se mi i míchání se skin tintem, dodá pleti jemný glow. Doporučuji.
Super doplněk pro rutinuSkvěle zvlhčuje pleť. I přes jemnou parfumaci nedraždí. Zvlášť teď v zimě se skvěle hodí. Tím, že je emulze pod krémem a není tak mastná jako olej mám příjemnější pocit, že se nemastím jak oČíst více
Super objevDostala jsem tuto emulzi jako vzorek a totalně se zamilovala. Prijmne konzistence, krasna lehka vune, plet je ihned vyzivena, na dovolene u more jsem pouzila i nekolikrat denne. Urcite doporČíst více
Omlazení 😃Bez parfemace, velmi příjemná konzistence, dobře sedne na pleť , vidím změny v napětí pleti kolem očí. Hydratuje.
Malé minus za krátký krček na pumpičce, musím naklonit. 120 Ml balení rozhodČíst více
Emulze Cell Toxing Dermajours EmulsionEmulze je velmi hydratační, má jemnou vůní a dobře se vstřebává na pleti. Na mastné pleti používám přes den místo krému pod SPF. Jediné mínus vidím u balení, které nemá pumpičku.
Lehká emulzeEmulze dokonale hydratuje a okamžitě zvláčňuje pokožku. Jakýkoli peeling, suchost, napjatost, dokonce i rány a pupínky, hydratují a vyživují. V létě používám místo krému.
Hydratační mléčko ATO Lotion Blue LabelHydratační mléčko je na první dojem na pleti těžší, ale po chvíli se začne pomalu vstřebávat a plet je příjemné hydratovaná. Takže za mě moc fajn
Skvělá kolagenová emulzeIhned po nanesení se pokožka stává hladší a vyživenější, lépe se na ni nanáší make-up. Po ranní aplikaci a po celý den se pokožka obličeje cítí pohodlně, nedochází k nepříjemným pocitům v poČíst více
DoporučujiPoužívám už měsíc v kombinaci s očním krémem od stejné značky a za mě super. Příjemná konzistence, nelepí, nemá pronikavou vůni a dávkování je pomocí pumpičky. Balení je velké a vydrží i přiČíst více
Neogen ProbioticsPoužívám přes rok, za cenu velké balení, které vydrží dlouho. Lehký krém, rychle se vstřebává do pleti, lehká příjemná vůně. Vymizely mi malé pupínky, mám po něm krásnou pleť. Na zimu k němuČíst více
Výborné tonikumToto tonikum je hydratační a vyživující, ale zároveň je lehounké a není vůbec mastné. Osvědčilo se mi i míchání se skin tintem, dodá pleti jemný glow. Doporučuji.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky