Bez bílého filmuNajít dobré SPF, které se dobře vsákne do pleti a nedělá bílý film? Ano, The Saem tohle přesně splňuje. Navíc jako bonus krásně projasňuje pleť a je dokonalým základem pro nanesení make upu.
Úžasná vůně Tuhle vůni miluji. Zkusila jsem už hodne krému od Frudia a všechny voní krásně,ale k tomuhle a k ananasu se ráda vracím. Nevoní uměle,ale opravdu po ovoci. Stačí malé množství a dobře hydratČíst více
Krasne kryjeDoporucuji. Krasne kryje, kdyz se rozetre, hezky souzni s barvou pleti a neni videt rozdil. Mam stredni odtin pokozky a sedi hezky, davam si ho na kruhy pod ocima.
Už nechci jinouDostala jsem ji jako dárek k objednávce a jsem nadšená. Velmi příjemná neagresivní chuť. Koupila jsem pak i ségře na vyzkoušení a zabavila ji 8 letá neteř :D
Velmi příjemný pocit v ústech a Číst více
Paletka očních stínů Velmi povedená paletka. Odstíny jsou krásně pigmentované, i ten nejsvětlejší. Třpytivé odstíny, jsou po nanesení, spíš jen třpytky, ale krásně oživý líčení. Jelikož mám mastná víčka, vždy poČíst více
Opravdu úžasné!Koupila jsem si jako spf a krém na ráno, toho že je i primer jsem chtěla využít jen tak, že se bude rychle vstřebávat a bude hydratujicí a vyživující. (Nepoužívám makeup)
A přesně to se staČíst více
Burnt heartTakova ruzovo-cerveno-hneda. Moc krasna. Cekala jsem, ze to bude skoro stejne jako blur fudge tint, ale rohle spise takove maslove a hydratacni nez blurr
Toner FrudiaO tomto úžasném toneru jsem se dozvěděla od Cassandry Banks (oblíbená modelka a Youtuberka), která tento toner hodně chválila, a tak jsem se rozhodla ho také vyzkoušet. Rozhodně jsem nebyla Číst více
Neogen ProbioticsPoužívám přes rok, za cenu velké balení, které vydrží dlouho. Lehký krém, rychle se vstřebává do pleti, lehká příjemná vůně. Vymizely mi malé pupínky, mám po něm krásnou pleť. Na zimu k němuČíst více
Bez bílého filmuNajít dobré SPF, které se dobře vsákne do pleti a nedělá bílý film? Ano, The Saem tohle přesně splňuje. Navíc jako bonus krásně projasňuje pleť a je dokonalým základem pro nanesení make upu.
Úžasná vůně Tuhle vůni miluji. Zkusila jsem už hodne krému od Frudia a všechny voní krásně,ale k tomuhle a k ananasu se ráda vracím. Nevoní uměle,ale opravdu po ovoci. Stačí malé množství a dobře hydratČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky