Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 15
Nevím, jestli je to obalem, ale balzám vytekl. Jak vidíte, není to obyčejný balzám; mění barvu na příjemnou růžovou, líbí se mi jeho vůně a dobře hydratuje. Nevýhodou je, že ho nemůžu nosit s sebou, protože vytekne, ale používám ho často.
Vůbec jsem nečekala, že bude tak hydratovat, vonět a ještě rty krásně zabarví <3
Balzám jemně zrůžoví rty a hydratuje je.
Není to poprvé, co jsem si to koupil/a. Krásně se leskne na rtech, nelepí, dobře hydratuje a eliminuje olupování, doporučuji
Hezky se nanáší a na rtech vytváří růžovou Hydratuje po dlouhou dobu
Nechápala jsem ten produkt, nebo spíše jeho konzistenci. po aplikaci zůstává na rtech velmi nepříjemný pocit, jako když na rty nanesete slunečnicový olej. Stejně tak je poměrně nepohodlný aplikátor, při aplikaci je poměrně obtížné kontrolovat množství vytlačeného prostředku. Vždycky hrozí, že jich bude moc. Vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje jasně růžový tint, který nelze spláchnout běžnou vodou a dokonce i pěnou na mytí, riskujete, že zůstanete s velmi ošklivým tvarem rtů a docela hloupým vzhledem. Poté prostředky přišla k závěru, že není nic lepšího než prostředek v zásobníku. Z plusů zvýrazním barvu, nebo spíše její intenzitu
Parádní produkt, který mi zbarví rty krásně do růžova. Barva trvá dlouho i poté, co už lesk zmizí, neotiskává se. Navíc pěkně zvláčňuje rty a příjemně voní.
Olejová konzistence, zbarvi se až na rtech, v tube je bezbarvá. Na mě se barvu do studena. Hydratuje rty ale jen kratce ne příliš hluboce.
Balzám je můj nejoblíbenější must-have. Hezky voní, rty hydratuje a vyhlazuje, ale nejvíc se mi na ní líbí, že na rtech zanechává přirozený odstín růžové, doporučuji
Olejová konzistence, krásné hydratuje. Jemne zbarvuje rty. Je to ale spis chladný podtin.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.