Nejlepší Nejlepší toner co jsem kdy měla. Nedráždí, hydratuje a zklidňuje. Má spíš než vodovou lehce gelovo olejovou strukturu ale rychle se vsákne a kůže se neleskne ani nelepí.
Seoul 1988 SPF50+Jedno z nejlepších spf, jaké jsem dosud vyzkoušela. Lehké, příjemné na pleti. Krásně se roztírá, nedělá mastný efekt a nikde mě neštípe. (Spf jiných značek mě občas štípe kolem očí, tohle toČíst více
Nejlepší Nejlepší toner co jsem kdy měla. Nedráždí, hydratuje a zklidňuje. Má spíš než vodovou lehce gelovo olejovou strukturu ale rychle se vsákne a kůže se neleskne ani nelepí.
Seoul 1988 SPF50+Jedno z nejlepších spf, jaké jsem dosud vyzkoušela. Lehké, příjemné na pleti. Krásně se roztírá, nedělá mastný efekt a nikde mě neštípe. (Spf jiných značek mě občas štípe kolem očí, tohle toČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky