Docela okToto není hydratacni krém, sisters, to je vyzivujici, vyzivujici mají hnědá víčka, hydratacni - bílá 😉
Okay krém, docela ok, ale nic moc. Nezaznamenala jsem zlepšení stavu pokožky rukou poČíst více
Kvalitní maskaMasku doporučuji, hodně nasycená gelem, zatím nejvíc nasycená co jsem kdy měla možnost vyzkoušet, hydratuje, bez parfemace, žádnou vůni jsem necítila, koupím opakovaně .
Docela okToto není hydratacni krém, sisters, to je vyzivujici, vyzivujici mají hnědá víčka, hydratacni - bílá 😉
Okay krém, docela ok, ale nic moc. Nezaznamenala jsem zlepšení stavu pokožky rukou poČíst více
Kvalitní maskaMasku doporučuji, hodně nasycená gelem, zatím nejvíc nasycená co jsem kdy měla možnost vyzkoušet, hydratuje, bez parfemace, žádnou vůni jsem necítila, koupím opakovaně .
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky