Skvělý opalovákTuhle značku znám diky Juicy tintu a i krém mě potěšil. Má velmi lehkou texturu, dobře se vstřebává,neni po něm bílý obličej. Dobře sedí i pod make-up. Moje pleť je smíšená a nevysušuje ani Číst více
Úžasná vůně Tuhle vůni miluji. Zkusila jsem už hodne krému od Frudia a všechny voní krásně,ale k tomuhle a k ananasu se ráda vracím. Nevoní uměle,ale opravdu po ovoci. Stačí malé množství a dobře hydratČíst více
Hydratační mistTento míst obsahuje 2-složky, které je nutné "spojit" protřepáním. Krásná pleť hydratuje. Já ho používám před následnou aplikací séra nebo ranní refresh pleti. Nelepí, obsahuje jemnou nevtírČíst více
OlejíčekS olejíček jsem moc spokojená, má příjemnou vůni, dobře se s ním pracuje a vlasy se z něj nemastí. Má super balení a dávkovač, který nedávkuje zbytečně moc produktu a tak dlouho vydrží. Za tČíst více
Paletka očních stínů Velmi povedená paletka. Odstíny jsou krásně pigmentované, i ten nejsvětlejší. Třpytivé odstíny, jsou po nanesení, spíš jen třpytky, ale krásně oživý líčení. Jelikož mám mastná víčka, vždy poČíst více
Vyborny BB krem 🥰Mela jsem obavy z podtonu, aby nebyl tmavsi ci svetlejsi.. ALE dokonalost. Koupila jsem na zkousku nejsvetlejsi odstin a je malinko doruzova, ale jestli mate svetlou pokozku, tak se to krasnČíst více
Dobré, ale...Krásný přirozený glow - ano, tohle produkt splňuje. Jenže nejde nanášet přes make-up, kontury ani tvářenku, protože je stáhne dolů. Pokud člověk nemá perfektní pleť nebo nechodí bez vrstev mČíst více
sérum z vlaštovčích hnízdPříjemná konzistence, rychle se vpije, není třeba čekat dlouho než budete nanášet další kroky. Musím si dávat tedy větší kapky, než jsem byla zvyklá, ale jsem s nákupe velmi spokojena. VelkéČíst více
Set - gelový krém a sérum Oba produkty výborné! Používámdva týdny a budu opakovaně objednávat, sérum je lehké, neucpava póry, a zanechá pleť hydratovanou, moji citlivou pleť léčí. Krém je gelové konzistence, lehký, pČíst více
Skvělý opalovákTuhle značku znám diky Juicy tintu a i krém mě potěšil. Má velmi lehkou texturu, dobře se vstřebává,neni po něm bílý obličej. Dobře sedí i pod make-up. Moje pleť je smíšená a nevysušuje ani Číst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky