neurazí - nenadchneKrém je bez parfemace. Není špatný, ale znovu kupovat nebudu. Žádná přidaná hodnota, prostě klasický čistič. Víc mi vyhovují přípravky třeba s mucinem atd.
Dobrý produkt za danou cenu.Docela dobrý. Hydratuje pleť, má lehkou vůni aloe. Používám ho každý den už asi 3 týdny a ani jsem nespotřebovala polovinu.
Maska na rty - Yuzu HoneySkvělý balzám na noc. Mám obě varianty a obě miluju. Zvláční rty, má hustou konzistenci a rty zůstávají hydratované i po setření. Má dobrý aplikátor, nemusí se nanášet prstem.
Jedna z nejlepších!🎀Od značky Lebelage mám masky obecně moc ráda a tahle patří podle mě k těm nejlepším.
Je příjemná na pleti, dobře se nanáší a skvěle přilne, takže vůbec neklouže. 🧴
Velikost je perfektní — Číst více
neurazí - nenadchneKrém je bez parfemace. Není špatný, ale znovu kupovat nebudu. Žádná přidaná hodnota, prostě klasický čistič. Víc mi vyhovují přípravky třeba s mucinem atd.